Kurumsal Website

Neden Kurumsal Website?

Kurumsal website, şirketinizin internetteki 7/24 görülebilir vitrinidir. Sunduğunuz hizmeti veya sattığınız ürünü her daim müşteri kitlenize sergileyip sizinle iletişim kurmasını sağlayabilir, geliştirilen özel yazılımlar ile müşterilerinize site üzerinden destek olabilirsiniz.


Kurulum Süreci


Anlaşma Süreci

Bu süreçte, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda fiyat analizi yapılarak müşteriye sunulur. Gerekli sözleşmeler dijital olarak imzalandıktan sonra ödeme yapılarak bir sonraki süreçe geçilir.

1

Karşılıklı Görüşmeler

Kurulumun ayağının ikinci süreci olan bu süreçte, sitenizin tasarım hatlarından içeriklere, içeriklerden şirketinizin detaylarına kadar alınır. Ardından işlemlere başlanılır.

2

İçerik Süreci

Karşılıklı olarak görüştüğümüz süreçte sizden alınan bilgiler, detaylar ve içeriklerin derlemesi bu bölümde yapılarak sayfalarınızda müşteriye sunulacak içerikler girilir.

4

SEO

En önemli süreçlerden biri olan bu süreçte hitap ettiğiniz potansiyel kitlenin veri analizi yapılarak sitenizde gerekli optimizasyonlar yapılır ve Google'a tanıtılır. Bu süreçten itibaren site tamamlanmış ve Google'da yerinizi almış olursunuz 🙂

5Dünyaya açılan vitrininiz

için hemen iletişime geçin!


Teklif formumuzu doldurduktan sonra yetkililer sizinle iletişime geçecektir.


Teklif İsteyin