YARATICIYIZ

NonaHost Hakkında

NonaHost, kaliteye, yenilikçiliğe ve hıza odaklanan birinci sınıf bir tasarım ajansıdır. Müşterilerimizin işlerini büyütmek için sonuçlar elde etmek için teknolojiden yararlandık. Kendimizi büyük iş ahlakı, dürüstlük ve sonuçlarla gurur duyuyoruz. Yıllar boyunca NonaHost, müşterilerimize daha iyi bir web varlığı elde etmelerini sağlayarak, birden çok dikeyde çarpıcı, ödüllü tasarımlar yaratabilmiştir.

Felsefe

Şirketimizin felsefesi, işletmelerin çoğunun istediği web sitesini oluşturmaktır: Bulması kolay, şık ve çekici, hızlı yükleme, mobil duyarlı ve kolay satın alınabilir.

Misyon

Tüm süreç ve ürünlerimizi, başlangıçta küçük işletmelerin ihtiyaç duyduğu her şeye ulaştırmak üzere tasarladık – bizimle çalışmanın her zaman hızlı, kolay ve sorunsuz bir deneyim olmasını sağlamak. Müşterilerimize web sitelerinin saçma bir fiyat etiketi olmadan tam kontrolünü veriyoruz ve güler yüzlü ekibimiz web siteniz yayınlandıktan sonra bile uzmanlıklarını sunuyor.

TASARIM DEPARTMANI

Kurum içi ödüllü tasarımcılarımızla, arayüzleri veya web sitelerini tasarlarken kullanılabilirlik, işlevsellik ve görselleştirmenin en önemli üç faktör olduğunu biliyoruz. Bu stratejiyi kullanarak, yazılım ve pazarlama hedeflerinizin yarattığımız tasarımlarla gerçekleştirilmesini sağlamak için sizinle birlikte çalışıyoruz. Sizinle çalışacağız ve fikrinizi hayata geçireceğiz.YAZILIM DEPARTMANI

Önde gelen bir yazılım uygulama geliştirme şirketi olan NonaHost,  Web Tabanlı, iOS, Android gibi tüm önemli mobil platformlar için yüksek performanslı, özellikli yerel mobil ve web uygulamaları oluşturma konusunda kapsamlı deneyime sahiptir. NonaHost uygulama geliştiricileri iş, endüstri ve / veya dikey ihtiyaçlarınızı karşılayacak doğru uygulamayı oluşturabilir.


Batuhan Şenyüz

Batuhan Şenyüz

CO-FOUNDER / CEO
Tony Scott

Tony Scott

CREATIVE DIRECTOR
Jane Dreyer

Jane Dreyer

HR MANAGER
Nisha Smith

Nisha Smith

ART DIRECTOR


Sizi Arayalım

Teklif formumuzu doldurun, sizi arayalım.

TEKLİF İSTEYİN