GENEL SÖZLEŞMELER
Gizlilik Politikası

Gizlilik Bildirimi

Bu site aracılığıyla derlenen kullanıcılara ait bilgiler (e-posta, isim, soyad, doğum tarihi, fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır.

E-posta adresiniz hiçbir şekilde başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve e-posta ile pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

Girdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, diğer üyelere veya üçüncü kişilere açılmayacaktır. Üye profili verileri, sadece NonaHost tarafindan, kendi iletişim ve pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak, içerik zenginleştirme ve iyileştirme amacı ile kullanilabilir.

Güvenlik

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanimini ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadir.

Ödeme Güvenliği

Sitemizde kredi kartlarınızla ödeme işlemlerini gerçekleştirdiğinizde 256 bit SSL sertifikası ile kredi kartı bilgileriniz bankaya güvenli bir biçimde iletilir. Bankaya iletilen kredi kartı bilgileriniz şifrelendiği için NonaHost veya üçüncü şahıslar tarafından ulaşılamaz hale gelmektedir.

Kredi Kartı Saklama Hizmeti

NonaHost müşteri panelimizde ödeme işlemlerinizi kredi kartınız ile gerçekleştirdiğinizde kredi kartınız sistemimize kaydolur. Yeni bir fatura ödemeniz geldiğinde yeniden kredi kartı bilgisi girmenize gerek kalmadan hızlıca ödemenizi gerçekleştirirsiniz.

Bu işlem gerçekleşirken kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek erişilemez konuma getirilir. NonaHost kayıtlı kredi kartlarınıza erişim yetkisine sahip değildir.


WordPress and WHMCS integration by i-Plugins